Volejte : +420 608 355 555

Čištění koberců a čalounění - PureCleaning

Naše služby

Čištění koberců a čalounění

Čištění koberců a čalounění provádíme v těchto lokalitách: Ostrava, Opava, Bohumín, Rychvald, Petřvald, Hlučín, Karviná, Havířov, Český Těšín, Frýdlant, Frýdek-Místek, Orlová, Čeladná, Ostravice, Ludgeřovice, Kravaře, Nový Jičín.

Čištění koberců provádíme mokrou cestou tzv. hloubkovou metodou, která přispívá k udržování kvality koberce a k udržení nízkého stupně prašivosti a alergenů.

Metoda spočívá v tom, že na koberce je nanesena čistící směs, která je následně odsátá pod vysokým tlakem do nádrže vysavače. Výkonna sací turbína zajišťuje, že koberec je po vyčištění pouze mírně vlhký. Pro větší plochy koberců používáme k extraktoru Karcher vysoce účinnou kartáčovou hlavu. Stroj pracuje s tlakem 220Mbar a s nástřikovým množstvím vody 2l/s.

Odborníky je morké čištění koberců nebo čalounění doporučeno minimálně 2x ročně. V případě, že je v domácnosti alergik ještě častěji.

K čištění koberců a čalounění používáme profesionální čistící stroj Karcher Puzzi 10/2 společně s profesionální kartáčovou hlavou Karcher PW 30/1.

Čistící prostředek od firmy Karcher, který naše firma používá k čištění koberců a čalounění je vhodný pro alergiky, je přísně hygienicky prověřený a šetrný k čistícímu materiálu i k životnímu prostředí. Má příjemnou vůni a lehkou impregnační schopnost.

Ceník čištění koberců a čalounění:

  • Čištění koberců: 17-22Kč
  • Kobece vyšší vlas(nad 1,5cm): 25Kč
  • Sedací souprava 3. místná: 400Kč
  • Sedací souprava 2. místná: 300Kč
  • Jedno sedací místo: 150Kč
  • Polštáře u sedačky zvlášť: 50Kč
  • Křeslo: 200Kč
  • Matrace z obou stran: 200Kč
  • Židle-sedák: 40Kč
  • Autosedačka: 150Kč

Nejsme plátci DPH – ceny jsou konečné.

Po Ostravě doprava zdarma ! Jiná vzdálenost se počítá 5Kč/km. Zakázka nad 1200Kč mimo Ostravu doprava zdarma.

Minimální cena zakázky je 600Kč.

Poskytujeme kompletní čištění a údržbu ploch v domácnostech, kancelářích, firmách, hotelích, školách, veřejných institucích atd.

Perfektně vyčistíme koberce, textilní povrchy, pohovky, čalounění, křesla, matrace atd.

Díky hloubkovému čištění profesionálním strojem karcher s vysokou sací schopnosti Vás zbavíme roztočů, alergenů, parazitů, plísní a zanecháme Váš koberec voňavý a čistý.

Pro objednávku volejte na toto Telefonní číslo: +420 608 355 555

Kontaktní formulář

Nezávazná objednávka

Proveďte nezávaznou objednávku, my zjistíme vaše požadavky, dobu a četnost práce a následně pro Vás vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, kde cena bude předmětem vzájemé dohody.

Kontak
E-mail: info@pureza-uklid.cz
Telefon: 608355555